1 Zaloguj się / załóż konto.
2 Wypełnij formularz.
3Wyślij do nas.

Zapraszamy do naszego serwisu!

Posiadamy bogatą ofertę części i akcesoriów, dzięki którym Twoje urządzenia będą służyć Ci przez wiele sezonów, a przede wszystkim zapewnią komfort w użytkowaniu i zadbają o środowisko, które we współczesnym świecie stanowi istotną rolę naszej ludzkiej egzystencji.

Usługi serwisowe, które oferujemy odpowiadają wysokim standardom!

Do każdego zlecenia nasi serwisanci podchodzą indywidualnie i rzeczowo

Prowadzimy profesjonalny serwis maszyn i urządzeń ogrodniczych, leśnych oraz budowlanych.

Priorytetem naszym jest zapewnienie pełnej satysfakcji Klientów, by serwisowany sprzęt powrócił do Was jak najszybciej w całości sprawny i gotowy do pracy, nawet w najcięższych warunkach.

Posiadamy bogatą wiedzę, doświadczenie oraz niezbędne umiejętności, które pozwalają nam na wykonywanie naszej pracy w najlepszy możliwy sposób.
W ramach prac serwisowych naprawiamy silniki będące elementami narzędzi budowlanych oraz narzędzi ogrodowych, a także oferujemy szeroki wachlarz prac naprawczych, przeglądów, remontów oraz konserwacji min. kosiarek, pilarek, wykaszarek, podkaszarek, agregatów prądotwórczych, motopomp, rębaków, glebogryzarek i innych.
W swojej działalności wykorzystujemy wiele sprawdzonych oraz innowacyjnych technologii, stale się rozwijając, by móc sprostać nawet najbardziej wymagającym problemom.

TOP